Blog o podnikaní na internete
Poradca úspešného podnikateľa

Digital workshopy MastersGate Academy zadarmo pre všetkých

MastersGate Academy zadarmo a pre všetkýchTohtoročná MastersGate Academy bude iná – zadarmo a pre všetkých.

V ui42 považujú za prirodzené podporovať eCommerce komunitu, zdieľať svoje know-how a stretávať sa. Preto si z Varšavského finále Central European Start-up Awards zaslúžene odniesli ocenenie za najlepší slovenský akcelerátor.

„Získanie ocenenia Best Accelerator Program na Slovensku od CESAwards nás motivovalo urobiť náš projekt prístupný skutočne pre všetkých, ktorí majú o vzdelanie záujem,“ hovorí organizátorka sútaže, Adriana Mučičková.

 

Ako dokáže MastersGate pomôcť v rozvoji online podnikania a e-shopu ste si mohli prečítať aj v rozhovore s minuloročným víťazom, Ondrejom Gazdom z Gabonga.sk.

Ak chcete aj vy svoje podnikanie posunúť na vyšší level, stačí si rezervovať svoje miesto zadarmo na jesenných workshopoch.

Ale pozor, počet voľných miest je obmedzený. Free lístky dostupné na bit.ly/mastersgate_academy2018.

free lístky na MastersGate Academy

☞ E-shop, ktorý absolvuje všetkých 5 vyššie uvedených tém, získa po ukončení jesennej série školení certifikát absolventa MastersGate Academy. ☜

Pre koho je MastersGate Academy určená?

  • Pre e-shopárov a konzultantov e-shopov.
  • Pre marketérov a agentúry.
  • Pre zástupcov marketingových nástrojov.
  • Pre freelancerov a verejnosť, ktorá má záujem o kvalitné vzdelávanie.

 

My tam určite budeme a vy? 🙂

avatar
Autor: BiznisWeb.sk Spolu s našimi klientmi vyvíjame redakčný systém (CMS) FLOX pre tvorbu webstránky a e-shopu. Svoj prvý e-shop či webstránku si u nás vytvoríte rýchlo a jednoducho aj bez programátora a grafika. Bez problémov k nám premigrujete i svoj zabehnutý e-shop. Vyskúšajte si, ako to u nás funguje na 30 dní zadarmo.

Diskusia k článku

Všetky dôležité informácie o podnikaní na internete, inšpiratívne príbehy a tipy od úspešných e-shopárov nájdete aj v našom ebooku Ako a v čom začať podnikať

Ako a v čom začať podnikať