Blog o podnikaní na internete
Poradca úspešného podnikateľa

Nové šablóny v BiznisWebe

Dnes máme skvelú správu pre všetkých e-shopárov, ktorí čakali na nové dizajnové šablóny.

V administrácii webu na vás už čakajú prvé dve z avizovaných šablón.

Nech sa páči, rovno si ich môžete vyskúšať 🙂

UPOZORNENIE: Ak máte dizajn webu na mieru, pred zmenou šablóny nás kontaktujte, pripravíme vám klon webu, kde si zvolenú šablónu najprv otestujete.

1. Šablóna VERONA

Jej cieľom bolo ponúknuť najmä prepracovanú mobilnú verziu, rýchle načítanie webstránky a e-shopu, vyladené CLS, moderný dizajn v súlade s aktuálnymi trendmi a samozrejme zvýšenie počtu konverzií. Preto sme zopár klientov rovno aj oslovili s prosbou o testovanie novej šablóny. Z feedbacku zatiaľ jasne vyplýva, že stúpol počet objednávok z mobilných zariadení, výrazne klesol počet odchodov zo stránky a tiež nedokončených objednávok. Budeme radi, ak nám po otestovaní šablóny aj vy pošlete svoje postrehy a zistenia. 

Pripájame zopár vyjadrení prvých ochotných testerov, ktorým touto cestou ešte raz veľmi pekne ďakujeme:

Tomáš Potočník, veloportal.sk:

Šablóna je úžasná. Zákazníci ocenili, ako sa aj v mobilnej verzii pracuje s parametrami. Nehovoriac o grafických doplnkoch ako napr. výhody, alebo výber podľa značky. Perfektné.”

Redesign e-shopu Veloportal.sk pomocou  šablóny Verona

Michal Bugeľ, originalnehracky.sk:

“Už dlhšie sme plánovali zmeniť dizajn webstránky, a preto nás Biznisweb potešil novými šablónami. Náš e-shop už opäť vyzerá tak, ako sa patrí na rok 2022.”

Redesign e-shopu Originalnehracky.sk pomocou  šablóny Verona

Karol Bohil, absolute.sk:

“Som prekvapený, ako sa razom zmenil eshop a aj správanie zákazníkov. Návštevnosť sa postupne začala zvyšovať a tento trend trvá aj dnes. A plus je tam spústa nových funkcií.”

Redesign e-shopu Absolute.sk pomocou  šablóny Verona

2. Šablóna PARIS

Konverznosť šablóny Paris sme zatiaľ, žiaľ, nestihli otestovať, preto vám budeme vďační, ak sa nám s jej aplikáciou pochválite. Alebo vám na požiadanie pripravíme klon webu, kde si šablónu budete môcť nanečisto najprv vyskúšať.

V porovnaní s Veronou je šablóna Paris jednoduchšia na nastavenie, ale ponúka menej možností customizácie.

Titulka vášho webu by však so šablónou Paris mohla vyzerať takto:

Kategória produktov takto:

A detail produktu nasledovne:

Samozrejme, okrem webdizajnových šablón si pre vás naši programátori pripravili aj ďalšie novinky a vylepšenia, ako napríklad:

Prepojenie stránok a kategórií

Nová funkcia umožní previazanie stránok a kategórií tak, že pri otvorení adresy kategórie sa otvorí miesto pôvodnej kategórie prepojená stránka. Prepojenie je určené pre eshopy, kde administrátori vypli zobrazenie stromu kategórií a rozhodli sa zobrazovať obsah kategórií cez sekciu Stránky. 

Na výber sú nasledovné možnosti:

  • redirect – pri tejto možnosti po otvorení adresy kategórie dôjde k presmerovaniu na prepojenú stránku. Pôvodná URL adresa kategórie tak bude mať kód 301 a bude fungovať ako presmerovanie,
  • canonical – pri tejto možnosti bude adresa kategórie funkčná aj naďalej a bude ju možné otvoriť, v HTML kóde však bude canonical presmerovanie na nastavenú stránku.

O ďalších inováciách z dnešného updatu sa dozviete priamo pri prihlasovaní do administrácii svojho e-shopu či webstránky, kde nájdete widget Nedávne aktualizácie.

avatar
Autor: BiznisWeb.sk Spolu s našimi klientmi vyvíjame redakčný systém (CMS) FLOX pre tvorbu e-shopu a webstránok. Svoj prvý e-shop či webstránku si u nás vytvoríte rýchlo a jednoducho aj bez programátora a grafika. Bez problémov k nám premigrujete i svoj zabehnutý e-shop. Vyskúšajte si zadarmo, ako to u nás funguje.

Stiahnite si aktualizovaný e-book o podnikaní na internete

Ako a v čom začať podnikať