Blog o podnikaní na internete
Poradca úspešného podnikateľa

Platobná brána ComGate ponúka uzatvorenie zmluvy na diaľku

aktivácia Comgate platobnej brány na diaľkuTeraz je ten pravý čas začať ponúkať vašim zákazníkom v e-shope bezhotovostné platby online. Nakoľko správ od dopravcov, že pri doručovaní z e-shopov platbu dobierkou prestávajú ponúkať, neustále pribúda, platby kartou a bankovými tlačidlami sa stávajú najdôležitejšou platobnou metódou.

Platobnú bránu ComGate môžete začať používať bez nutnosti podpisu papierových zmlúv, bez úradného overovania podpisov alebo iného osobného kontaktu. Všetko prebieha prostredníctvom e-mailu a zadávaním údajov do klientského portálu.

Ceny za platobnú bránu sú u bežných platieb od 0,79 do 0,99 % bez fixných poplatkov z transakcií. Ak už platobnú bránu máte, môžete si vďaka transparentnému cenníku ComGate zistiť, o koľko viac by vám mohlo z transakcií ostávať. Aktivácia platobnej brány pre e-shop aj denné prevody na bankové účty sú zadarmo.

Vzhľadom k plnej integrácii platobnej brány ComGate do e-shopového systému od BiznisWeb bude technická implementácia rýchla a bez komplikácií.

 

Začať môžete hneď

Chcem online platobnú bránu do eshopu

 

 

Aká je najlepšia platobná brána pre eshop? V našom článku na blogu sa dočítate, na čo prihliadať pri výbere platobného terminálu do vášho eshopu.

avatar
Autor: BiznisWeb.sk Spolu s našimi klientmi vyvíjame redakčný systém (CMS) FLOX pre tvorbu e-shopu a webstránok. Svoj prvý e-shop či webstránku si u nás vytvoríte rýchlo a jednoducho aj bez programátora a grafika. Bez problémov k nám premigrujete i svoj zabehnutý e-shop. Vyskúšajte si zadarmo, ako to u nás funguje.

Stiahnite si aktualizovaný e-book o podnikaní na internete

Ako a v čom začať podnikať