Blog o podnikaní na internete
Poradca úspešného podnikateľa

Platobná brána ComGate ponúka uzatvorenie zmluvy na diaľku

aktivácia Comgate platobnej brány na diaľkuTeraz je ten pravý čas začať ponúkať bezhotovostné platby online. Nakoľko správ od dopravcov, že pri doručovaní z e-shopov platbu dobierkou prestávajú ponúkať, neustále pribúda, platby kartou a bankovými tlačidlami sa stávajú najdôležitejšou platobnou metódou.

Platobnú bránu ComGate môžete začať používať bez nutnosti podpisu papierových zmlúv, bez úradného overovania podpisov alebo iného osobného kontaktu. Všetko prebieha prostredníctvom e-mailu a zadávaním údajov do klientského portálu.

Ceny za platobnú bránu sú u bežných platieb od 0,79 do 0,99 % bez fixných poplatkov z transakcií. Ak už platobnú bránu máte, môžete si vďaka transparentnému cenníku ComGate zistiť, o koľko viac by vám mohlo z transakcií ostávať. Aktivácia platobnej brány aj denné prevody na bankové účty sú zadarmo.

Vzhľadom k plnej integrácii platobnej brány ComGate do e-shopového systému od BiznisWeb bude technická implementácia rýchla a bez komplikácií.

 

Začať môžete hneď

https://www.comgate.cz/sk/uvod

 

avatar
Autor: BiznisWeb.sk Spolu s našimi klientmi vyvíjame redakčný systém (CMS) FLOX pre tvorbu webstránky a e-shopu. Svoj prvý e-shop či webstránku si u nás vytvoríte rýchlo a jednoducho aj bez programátora a grafika. Bez problémov k nám premigrujete i svoj zabehnutý e-shop. Vyskúšajte si, ako to u nás funguje na 30 dní zadarmo.

Diskusia k článku

Všetky dôležité informácie o podnikaní na internete, inšpiratívne príbehy a tipy od úspešných e-shopárov nájdete aj v našom ebooku Ako a v čom začať podnikať

Ako a v čom začať podnikať