Blog o podnikaní na internete
Poradca úspešného podnikateľa

Nové funkcie vo FLOXe

Po novinkách z marcového updatu sme pre našich klientov pripravili ďalšiu várku inovácií, ktoré skvele vyniknú v e-shope či webstránke vytvorenej v BiznisWebe ツ. Všetky funkcie sú už aktívne v rámci verzií BIZNIS a PREMIUM.

FLOX update

Nové funkcie vo FLOXe

Blok Sociálne siete

Informujte svojich zákazníkov o tom, na ktorých sociálnych sieťach vás nájdu. Prelinkujte ich cez moderné ikonky, napr. v pätičke svojho webu. Viac informácií o tom, ako blok pridať, nájdete v našom FAQ.

Blok Výhody

Ukážte návštevníkom webu benefity nákupu vo vašom e-shope. Blok Výhody umožňuje, okrem základných ikoniek, pridať aj vlastné obrázky. Doplňte na svoj e-shop top predajné argumenty a konkurenčné výhody a oslovte nových zákazníkov.

Produktové zoznamy

Produktové zoznamy slúžia prihláseným používateľom na vytvorenie nákupných zoznamov pre neskorší nákup. Používateľ po prihlásení uvidí všetky svoje zoznamy, môže meniť ich názvy, vytvoriť nové, zmazať, pridať všetky produkty do nákupného košíka či zdieľať svoj zoznam s rodinou či priateľmi.

Obľúbené produkty

Registrovaní zákazníci vášho e-shopu si po prihlásení môžu pridať obľúbené produkty cez ikonku ❤ v detaile produktu alebo priamo vo výpise produktov danej kategórie.

Odkazy na predchádzajúci a nasledujúci produkt

Premýšľate, ako svojim zákazníkom uľahčiť prezeranie produktov vo vašom e-shope? Aktivujte si funkciu Odkazy na predchádzajúci a nasledujúci produkt.

avatar
Autor: BiznisWeb.sk Spolu s našimi klientmi vyvíjame redakčný systém (CMS) FLOX pre tvorbu e-shopu a webstránok. Svoj prvý e-shop či webstránku si u nás vytvoríte rýchlo a jednoducho aj bez programátora a grafika. Bez problémov k nám premigrujete i svoj zabehnutý e-shop. Vyskúšajte si zadarmo, ako to u nás funguje.

Stiahnite si aktualizovaný e-book o podnikaní na internete

Ako a v čom začať podnikať