Blog o podnikaní na internete
Poradca úspešného podnikateľa

Marcové novinky vo FLOXe

nové funkcie vo FLOXeDnešným dňom do e-shopov a webstránok vytvorených v CMS FLOX od BiznisWebu pribudli 4 nové funkcie:

1. Najpredávanejšie produkty

Uľahčia vašim zákazníkom rozhodovanie o kúpe a ukážu im najpredávanejšie produkty z konkrétnej kategórie alebo celého e-shopu.

 

2. Navštívené produkty

Ak chcete, aby návštevníci vášho webu videli, ktoré produkty si prezerali naposledy, pridajte Widget Navštívené produkty.

 

3. Otázka k produktu

Ako umožniť potenciálnym zákazníkom spýtať sa na doplnkové parametre či vlastnosti produktu? Aktivujte v administrácii svojho webu Otázky k produktu.

 

4. Značky v objednávke

Ako v prehľade objednávok rýchlo zistiť, ktoré z nich obsahujú poznámku od klienta či internú poznámku, alebo sú oslobodené od DPH? Už ich nemusíte manuálne rozklikávať, stačí si nadefinovať vlastné podmienky pre Značky objednávokV návode nájdete všetky možnosti.

 

Nepatríte medzi našich klientov, ale chcete si tieto funkcie vyskúšať aj vy?

Otestujte si BiznisWeb na 30 dní zadarmo.

 

vytvoriť e-shop na BiznisWeb.sk

 

avatar
Autor: BiznisWeb.sk Spolu s našimi klientmi vyvíjame redakčný systém (CMS) FLOX pre tvorbu e-shopu a webstránok. Svoj prvý e-shop či webstránku si u nás vytvoríte rýchlo a jednoducho aj bez programátora a grafika. Bez problémov k nám premigrujete i svoj zabehnutý e-shop. Vyskúšajte si zadarmo, ako to u nás funguje.

Stiahnite si aktualizovaný e-book o podnikaní na internete

Ako a v čom začať podnikať