Blog o podnikaní na internete
Poradca úspešného podnikateľa

Súťaž MastersGate 2019: Registrácia pre eshopy otvorená

MastersGate 2019Už 4. ročník unikátnej súťaže pre e-shopy MastersGate otvoril svoje brány.

Od 9. januára 2019 môžete svoj e-shop prihlásiť do súťaže aj vy a zaradiť sa tak medzi raketovo rastúce eshopy.

Pre víťazov pripravujú organizátori ročný akceleračný program, vďaka ktorému sa vám podarí zefektívniť svoje podnikanie na internete.

Tento rok je to už štvrté finále súťaže pre eshopy MastersGate Awards so slávnostným vyhlásením víťazov na konferencii MastersGate Digital Summit 2019.

Cieľom súťaže je podporiť rast a expanziu šikovných podnikateľov, ktorí síce majú čo ponúknuť, ale potrebujú odbornú pomoc, ktorú si často nemôžu dovoliť.

Na celý priebeh súťaže dohliada odborná porota zložená z profíkov z renomovaných slovenských digitálnych agentúr – ui42, Daren&Curtis, Volis International a ako odborný garant z praxe je eshop GymBeam, ktorý vyhral v prvom kole súťaže a teraz patrí k najrýchlejšie rastúcim e-shopom v strednej Európe.

Skúsite to tento rok aj vy? Stačí vyplniť jednoduchý prihlasovací formulár:

prihlasovací formulár MastersGate 2019

Súťaží se v 4 kategóriách, z ktorých každá má svojho odborného garanta:

súťažné kategórie MastersGate 2019

Okrem know-how od samotných garantov, ktorí budú výhercom v rámci akceleračného programu plne k dispozícii, sú pre každoú z kategórií pripravené atraktívne ceny, ktoré zaručene pomôžu eshopírom ďalej rásť.

výherce soutěže MastersGate 2018Výhru v súťaži si veľmi vážim. Jednoznačne to nášmu eshopu pomohlo. Skvelé výhry ako stretnutie a konzultácie v agentúre ui42 s veľmi užitočnými UX tipmi, v agentúre Daren&Curtis, ktorá mi otvorila oči, stretnutie so skvelým ambasádorom Jarom Chrapkom priamo v Dedolese, kde som videla ako funguje top eshop, FB a Google konzultácie, Saec. Určite odporúčam a ďakujem za všetko ..zo srdca lovel.

Eva Brčáková, víťazka kategórie Rising Stars 2018

 

Chcem sa prihlásiť do súťaže:

prihláška do súťaže MastersGate 2019

avatar
Autor: BiznisWeb.sk Spolu s našimi klientmi vyvíjame redakčný systém (CMS) FLOX pre tvorbu webstránky a e-shopu. Svoj prvý e-shop či webstránku si u nás vytvoríte rýchlo a jednoducho aj bez programátora a grafika. Bez problémov k nám premigrujete i svoj zabehnutý e-shop. Vyskúšajte si, ako to u nás funguje na 30 dní zadarmo.

Diskusia k článku

Všetky dôležité informácie o podnikaní na internete, inšpiratívne príbehy a tipy od úspešných e-shopárov nájdete aj v našom ebooku Ako a v čom začať podnikať

Ako a v čom začať podnikať