Blog o podnikaní na internete
Poradca úspešného podnikateľa

10 % doživotná zľava na ContentKing pre klientov BiznisWebu

Aplikácia ContentKing10 % doživotná zľava na ContentKing je povinnou výbavou každého úspešného e-shopára.

Jednou z najväčších výhod ContentKingu je množstvo dát, ktoré o vašom e-shope či webstránke dokáže zbierať.

Prostredníctvom Reporting API môžete tieto dáta extrahovať do ďalších nástrojov, s ktorými pracujete.

Ako aplikácia ContentKing pomôže vášmu podnikaniu a akú zľavu si môžu uplatniť klienti BiznisWebu, sme sa rozprávali s Lukášom Břečkom z Contentkingapp.cz.

 

1. Lukáš, ako funguje ContentKing a v koľkých krajinách pôsobíte?

Lukáš Břečka, ContentKing

Lukáš Břečka, ContentKing

ContentKing je cloudová služba, která poskytuje SEO audit a monitoring v reálném čase pro zvýšení viditelnosti webových stránek ve vyhledávačích. Jedná se o jediné řešení na trhu, které monitoruje a sleduje změny na webových stránkách nepřetržitě. Díky tomu včas upozorní na problémy i obsahové změny, které se na vašich webových stránkách objeví.

Sídlíme v České Republice (v Brně), avšak naši zákazníci jsou rozprostřeni po celém světě.

V Česku mezi ně patří například firmy jako Moneta, Sconto, Sportisimo a další. ContentKing nabízí dostupné řešení jak pro vlastníky malých webových stránek, tak i pro správce rozsáhlých e-shopů a jiných webových projektů.

 

2. Ako presvedčiť majiteľov e-shopov, že im ContentKing môže skutočne pomôcť? V čom sa odlišuje od ďalších nástrojov ako Collabim, Semor či ScreamingFrog?

ContentKing je jediné řešení na trhu, které monitoruje a sleduje změny na webových stránkách nepřetržitě. Díky tomu vás vždy včas upozorní na problémy i obsahové změny, které se na Vašich webových stránkách objeví.

 

3. V rámci ContentKing Akademie e-shopárov v oblasti SEO aj vzdelávate. Konkrétne v 5 oblastiach základy SEO, mobilné SEO, SEO pre e-commerce, štruktúrované dáta a tiež SEO sprievodca. Budete tento okruh prípadne rozširovať napr. o tipy, ako optimalizovať samotný obsah na e-shope/webe, obrázky na webe/blogu…

Naši sekci Akademie neustále rozšiřujeme. Skoro každý týden přidáváme nový článek. Vlastníkům e-shopů rovněž vřele doporučujeme přečíst si náš e-book SEO for Ecommerce, který je volně ke stažení (v anglickém jazyce): https://www.contentkingapp.com/resources/seo-for-ecommerce-ebook/

 

4. Odber Vašich noviniek e-mailov je ďalším prínosom ContentKingu. Aké tipy posielate v newsletteroch?

Náš měsíční newsletter obsahuje nové články, které jsme publikovali, a odkazy na další zajímavé články, které nás na internetu zaujaly. Informujeme v něm také o novinkách v naší aplikaci.

 

5. Pre klientov ste pripravili výhodnú ponuku. Môžete ju bližšie špecifikovať?

Pro uživatele ByznysWeb.cz nabízíme doživotní slevu 10 % z našeho standardního i agenturního cenníku﹡. V kombinaci se slevou za čtvrtletní (10 %) nebo roční (15 %) předplatné se jedná o velmi zajímavou slevu.

 

Ak patríte medzi našich klientov, v dnešnom newsletteri nájdete špeciálny link, prostredníctvom ktorého objednáte ContentKing s 10 % zľavou.

﹡Upozornenie: zľava sa nevzťahuje na váš existujúci účet v Contentkingapp.cz, len na novovytvorené účty.

 

A čo na ContentKing hovorí e-shopár Michal Števula zo stevula.sk?

stevula.skContent King som používal/nepoužíval asi pol roka a na prvýkrát som sa s ním príliš „nezžil“. Dnes viem, že to nebolo ContentKingom, ale skôr mojou zvyklosťou ovládania programov (alebo lenivosťou sa učiť niečo nové? 🙂 ). Problémom bolo, že som sa mu v tom čase príliš nevenoval, a preto som neobjavil jeho silné stránky. A tak som ho prestal používať a vypol som ho. Keď som po nejakom čase zaznamenal výrazné problémy s pozíciami v Google, snažil som sa zistiť, kde nastal problém. Vtedy mi zo zákazníckej podpory BiznisWeb poslali printscreen aj z ContenKingu, kde bolo vidieť rôzne chyby na mojom webe, menšie či väčšie. Boli to rôzne duplicity, nefungujúce odkazy alebo chýbajúce meta dáta.

Čiže, aby som to zhrnul, v čom je ContentKing dobrý.

Šetrí čas. Hlavne v tom, že nemusíte prechádzať v administrácii e-shopu všetky stránky, produkty a hľadať, kde ste niečo zabudli. Prípadne, kde máte duplicitu. A to nehovorím o tom, že vám pozrie ideálnu dĺžku popiskov, title atď… To bez programu tohto typu nemáte šancu efektívne robiť.

 

avatar
Autor: BiznisWeb.sk Spolu s našimi klientmi vyvíjame redakčný systém (CMS) FLOX pre tvorbu webstránky a e-shopu. Svoj prvý e-shop či webstránku si u nás vytvoríte rýchlo a jednoducho aj bez programátora a grafika. Bez problémov k nám premigrujete i svoj zabehnutý e-shop. Vyskúšajte si, ako to u nás funguje na 30 dní zadarmo.

Diskusia k článku

Všetky dôležité informácie o podnikaní na internete, inšpiratívne príbehy a tipy od úspešných e-shopárov nájdete aj v našom ebooku Ako a v čom začať podnikať

Ako a v čom začať podnikať