Blog o podnikaní na internete
Poradca úspešného podnikateľa

Ako získať viac konverzií z e-shopu a webstránky

Ako iste viete, ostávajú ešte 3 eventy z jesennej série MastersGate Academy 2018, na ktoré sa budete môcť registrovať úplne zadarmo.

Nové vedomosti môžete tiež získať na Konferencii ShopComm alebo v januári 2019 na Reshoper v Prahe.

Ale máme pre vás aj ďalšie tipy, ako môžete svoje podnikanie vylepšiť aj hneď.

Nech sa páči, inšpirujte sa ツ

 

Tipy, ako získať viac konverzií z e-shopu a webstránky

Úpravy na mieru

Responzívny webdizajn je v dnešnej dobe samozrejmosťou. Ak premýšľate o tom, ako ten váš vylepšiť, možno sa vám bude hodiť prehľad dizajnových úprav na mieru, prípadne nám pošlite svoju predstavu na info@biznisweb.sk.

 

XMAS seriál

Overené tipy od skúsených e-shopárov z BiznisWeb.sk a ByznysWeb.cz pomôžu pripraviť aj váš e-shop na vianočnú sezónu. Prečítajte si, ako získať viac objednávok.

 

Video

Video obsah využívajte na prezentáciu svojho podnikateľského príbehu, ale tiež na odprezentovanie konkurenčných výhod či návodov na manipuláciu s vašimi produktmi. Nezabudnite však každé 1 video z vašej dielne optimalizovať. Odporúčame rozhovor s Jakubom Ovesným ⇢ Ako na SEO pre video.

 

FAQ

Sekcia Častých otázok a odpovedí (FAQ) by mala mať čestné miesto aj vo vašej obsahovej stratégii. Prečo? Pretože pomáha budovať dôveryhodnosť, zlepšuje vzťahy so zákazníkmi, ale najmä… eliminuje počet telefonátov, reklamácií a šetrí váš čas. Prečítajte si viac o význame FAQ na webe.

 

Doprava zadarmo

Podmienky pre získanie dopravy zadarmo nastavíte vo FLOX 3 pre každú jazykovú verziu zvlášť. Motivujte svojich zákazníkov, aby si objednali viac.

 

Expanzia

Plánujete osloviť aj zákazníkov na ďalších trhoch s veľkým potenciálom a ponúkať svoje produkty napr. v Rumunsku alebo Bulharsku? Vo FLOX 3 pribudli práve tieto 2 jazykové verzie. A chystáme pre vás tiež revíziu maďarských popiskov.

 

 

Oslovil vás niektorý z dnešných tipov?

Ak nie, ešte stále je tu možnosť využiť bezplatnú SEO pohotovosť, ktorú klientom BiznisWeb.sk ponúkame zadarmo. V prípade, že ste svoj e-shop či webstránku vybudovali v našom CMS FLOX 3, aj vám pomôžeme odhaliť silné a slabé stránky vášho podnikania.

 

A na vás ostatných sa tešíme na niektorom z vyššie uvedených eventov.

Pohodový zvyšok dňa prajeme,

váš BiznisWeb tím ツ

avatar
Autor: BiznisWeb.sk Spolu s našimi klientmi vyvíjame redakčný systém (CMS) FLOX pre tvorbu webstránky a e-shopu. Svoj prvý e-shop či webstránku si u nás vytvoríte rýchlo a jednoducho aj bez programátora a grafika. Bez problémov k nám premigrujete i svoj zabehnutý e-shop. Vyskúšajte si, ako to u nás funguje na 30 dní zadarmo.

Diskusia k článku

Všetky dôležité informácie o podnikaní na internete, inšpiratívne príbehy a tipy od úspešných e-shopárov nájdete aj v našom ebooku Ako a v čom začať podnikať

Ako a v čom začať podnikať