Blog o podnikaní na internete
Poradca úspešného podnikateľa

Letné inšpirácie pre vaše podnikanie

inšpirácie pre podnikanie na internetePozdravujeme vás v tento letný deň,

chystáte sa na zaslúženú letnú dovolenku alebo ste sa už vrátili s dobitými baterkami? ツ
Či už patríte do prvej, alebo druhej skupiny, pripravili sme pre vás výber inšpiratívnych článkov, ebooku a podcastov pre váš biznis.

Môžete si ich stiahnuť do mobilu alebo uložiť medzi záložky v prehliadači.

 

Výber z nášho blogu a FLOX poradne pre klientov BiznisWebu:

Letný výber zaujímavého obsahu o podnikaní na internete:

  • Content marketing ❯❯❯ Ebook od KREMSA vás naučí, ako správne pristupovať k tvorbe firemného obsahu. Prevedie vás celým procesom jeho vytvárania a ukáže, ako merať výsledky vašich obsahových kampaní.
  • Inšpirácie ❯❯❯ Jirka Rostecký z MladýPodnikatel pripravil zoznam tvorcov, ktorí sa, rovnako ako on, rozhodli, že budú robiť svet lepším. So svojim know-how sa prostredníctvom podcastov či videí podelia aj s vami.
  • Video show ❯❯❯ Kamila Aujeského a jeho online video show Marketing Backstage môžete sledovať a počúvať už na 7 platformách.
  • Brand ❯❯❯ Vaše meno je vaša značka, portál nielen o kreatívnom podnikaní, ale najmä o skutočných príbehoch Tomáša Sobela.

 

Veríme, že rovnako ako minuloročné Letné biznis tipy do uška od Daniely Mudrákovej vás inšpiruje aj dnešný výber a pomôže vášmu podnikaniu rásť.

Prajeme vám príjemný zvyšok dňa.

 

avatar
Autor: BiznisWeb.sk Spolu s našimi klientmi vyvíjame redakčný systém (CMS) FLOX pre tvorbu e-shopu a webstránok. Svoj prvý e-shop či webstránku si u nás vytvoríte rýchlo a jednoducho aj bez programátora a grafika. Bez problémov k nám premigrujete i svoj zabehnutý e-shop. Vyskúšajte si zadarmo, ako to u nás funguje.

Stiahnite si aktualizovaný e-book o podnikaní na internete

Ako a v čom začať podnikať