Blog o podnikaní na internete
Poradca úspešného podnikateľa

Tipy pre local SEO

Letná predajná sezóna je v plnom prúde, a tak sme pre vás pripravili zopár local SEO tipov, aby ste dokázali osloviť ešte viac zákazníkov v mieste svojho podnikania.

Ak prevádzkujete kamennú predajňu, servis, alebo o nich len uvažujete, rozhodne odporúčame okrem geografického cielenia využiť aj lokálne médiá, resp. zoznamy firieminzertné novinyFacebook stránku vášho mesta/obce.

Skvelým pomocníkom lokálneho biznisu sú tiež sociálne siete – začnite sledovať stránky iných lokálnych firiem a podnikov na Facebooku, ich profily na Instagrame a lajkovať či komentovať príspevky. Minimálne vám aktivitu „len“ recipročne vrátia :).

Vhodné je tiež vytvoriť samostatné podstránky optimalizované pre lokálne výsledky.

Na začiatok budete potrebovať pojmy, na ktoré sa v súvislosti s local SEO zameriate, nájdete ich podľa pripraveného návodu – Ako nájsť vhodné kľúčové slová.

tipy pre local SEO

 

K tejto téme by vás mohlo zaujímať aj:

Ako získať nových zákazníkov vďaka Google My Business

Zákaznícke recenzie – pomocník local SEO

Local SEO tipy pre začiatočníkov

Lokálne SEO pre ČR a SR

Ako byť prvý na lokálne kľúčové slovo?

 

Ďalším skvelým spôsobom, ako získať nových zákazníkov, je HbbTV reklama. 1.diel si môžete prečítať na blogu o podnikaní na internete.

Prajeme vám príjemný a úspešný zvyšok dňa.

avatar
Autor: BiznisWeb.sk Tvorba webstránky a e-shopu s moderným a responzívnym dizajnom vo vlastnom redakčnom systéme Flox 3. Vytvorte si web či eshop zdarma.

Diskusia k článku

Všetky dôležité informácie o podnikaní na internete, inšpiratívne príbehy a tipy od úspešných e-shopárov nájdete aj v našom ebooku Ako a v čom začať podnikať

Ako a v čom začať podnikať