Blog o podnikaní na internete
Poradca úspešného podnikateľa

Aký bol rok 2017 v BiznisWebe?

rekapitulácia roka 2017 v BiznisWebeV BiznisWebe sa rok 2017 niesol v znamení priamych napojení na dopravcov a EET.

 

Okrem DPD SK, GEIS, DHL aj na API Slovenskej pošty sme pridali aj službu DEPO, ktorá vašim zákazníkom umožní vyzdvihnúť si svoje objednávky na viac ako 170 odberných miestach.

Vďaka API MailChimp môžete svoj eshop rýchlo a jednoducho prepojiť s jedným z najpoužívanejších emailingových nástrojov.  

Dopracovali sme tiež 3 druhy ochrany formulárov reCaptcha v eshope a na web stránke a implementovali najrýchlejšiu multi-platobnú bránu Besteron.

Celkovo sme pre vás pripravili 66 článkov na blogu. Okrem newsletterov s avízom na nové funkcie v BiznisWebe ste sa mohli začítať do inšpiratívnych rozhovorov so zaujímavými ľuďmi či príbehov o tom, ako rozbehnúť podnikanie na internete, s čím podnikať v malom meste alebo ako na rodinné podnikanie.

Najväčšou výzvou v roku 2017 bola pre nás organizácia prvej vlastnej konferencie esko2017. Dotované vstupné, skvelí spíkri, perfektné miesto realizácie a tiež samotní účastníci prispeli k tomu, že celá akcia dopadla na výbornú.

Nakoľko sa z väčšiny z nás stali rodičia, nezabúdame ani na pravidelnú pomoc deťom. Okrem finančného daru pre Detský domov v Dolných Počerniciach v ČR sme v rámci projektu Otvor srdce, daruj knihu pomohli splniť skromné prianie malých čitateľov, ktorí si pod stromček priali knižku.

Do každej knihy sme vložili venovanie s podpismi:

projekt Otvor srdce, daruj knihu

A čo čaká BiznisWeb v novom roku 2018?

Hlavný cieľ a naše poslanie sa nemení – aj v roku 2018 sa budeme snažiť o 106, aby do FLOXu pribudlo čo najviac nových funkcií, ktoré vám vaše podnikanie na internete maximálne uľahčia.

Detailnejšie vás o nich budeme informovať aj vo FLOX poradni na Facebooku. Najbližšie vám v januári 2018 predstavíme tzv. notifikačné centrum.

Najväčšou výzvou pre nás bude redizajn BiznisWeb.sk a ByznysWeb.cz.

A samozrejme plánujeme pokračovať v spolupráci s Visibility.

 

A aké sú vaše ciele na rok 2018? Už ste mali čas zhodnotiť predchádzajúci rok a stanoviť si ciele na ten ďalší?

Prajeme vám, aby sa vášmu podnikaniu v novom roku darilo minimálne tak dobre ako doteraz a aby spokojných zákazníkov len pribúdalo :).

 

avatar
Autor: BiznisWeb.sk Spolu s našimi klientmi vyvíjame redakčný systém (CMS) FLOX pre tvorbu webstránky a e-shopu. Svoj prvý e-shop či webstránku si u nás vytvoríte rýchlo a jednoducho aj bez programátora a grafika. Bez problémov k nám premigrujete i svoj zabehnutý e-shop. Vyskúšajte si, ako to u nás funguje na 30 dní zadarmo.

Diskusia k článku

Všetky dôležité informácie o podnikaní na internete, inšpiratívne príbehy a tipy od úspešných e-shopárov nájdete aj v našom ebooku Ako a v čom začať podnikať

Ako a v čom začať podnikať