Blog o podnikaní na internete
Poradca úspešného podnikateľa

Aké zmeny prináša Explore Feed

aké zmeny prináša explore feedVedeli ste, že aktuálne má Facebook 2,06 miliardy používateľov na celom svete a že sa zvýšil počet tých, ktorí ho používajú každý deň až o 16 %? (zdroj)

Je práve rastúci počet používateľov hlavným dôvodom nového Explore Feedu (tzv. Prieskumníka), ktorý sa testuje aj v našom malebnom Slovensku?

Vybrali sme pre vás články od známych slovenských odborníkov, v ktorých nájdete okrem odpovedí aj tipy, ako do Prieskumníka dostať svoj obsah.

Ako zmenu Explore Feedu vidia odborníci?

1. PizzaSEO

Ak ste po 19.10.2017 zaevidovali pokles organickej návštevnosti z FB, je čas rozvíjať ďalšie reklamné kanály alebo jednoducho svojich klientov vyzvať, aby váš obsah zdieľali. Prečítajte si, aké ďalšie možnosti máte.

2. Kremsa

Čo znamená zmena Explore Feedu pre všetky zainteresované strany a aká je budúcnosť firiem na inovovanom Facebooku? Dočítate sa v článku agentúry Kremsa.

3. Digiline

3 prípadové štúdie klientov jasne dokazujú, že kým zobrazenie reklám a zásah klesácena za 1000 zobrazení stále rastie. Ako straty vykompenzovať sa dozviete v závere článku.

4. Dognet

Videorozhovor Štefana Polgáriho s novinárom Filipom Struhárikom nielen o konci Facebooku ako sme ho poznali doteraz, je k dispozícii aj v audio verzii.

 

Nikto presne nevie, ako dlho tu s nami Explore Feed pobudne, jedno je však isté:

  • minimálne nás prinúti popremýšľať o nových možnostiach ako pokles organického dosahu z Facebooku nahradiť
  • a motivuje nás k tvorbe kreatívnejšieho obsahu.

Čo si o ňom myslíte vy?

avatar
Autor: BiznisWeb.sk Spolu s našimi klientmi vyvíjame redakčný systém (CMS) FLOX pre tvorbu webstránky a e-shopu. Svoj prvý e-shop či webstránku si u nás vytvoríte rýchlo a jednoducho aj bez programátora a grafika. Bez problémov k nám premigrujete i svoj zabehnutý e-shop. Vyskúšajte si, ako to u nás funguje na 30 dní zadarmo.

Diskusia k článku

Stiahnite si aktualizovaný e-book o podnikaní na internete

Ako a v čom začať podnikať