Blog o podnikaní na internete
Poradca úspešného podnikateľa

Predstavujeme poslednú štvoricu odborníkov z konferencie #esko2017

Dúfame, že ste si poriadne oddýchli a načerpali nové sily. Čaká vás náročné predvianočné predajné obdobie, a preto je dobré, ak sa naň pripravíte dostatočne vopred.

Jednou z možností, ako tento rok získať rekordný počet objednávok, je účasť na konferencii esko2017. Poprední slovenskí odborníci z rôznych sfér vám poradia, ako zefektívniť vaše podnikanie na internete.

Prvých spíkrov konferencie esko2017 už poznáte. Dnes vám predstavíme poslednú štvoricu odborníkov, ktorá 22. septembra 2017 zavíta do Trenčína. Nech sa páči, zoznámte sa:

Ľuboš Otto, obchodný riaditeľ DPD SK

Zlatý partner konferencie esko2017 je DPD SK

Vďaka dotácii od zlatého partnera DPD SK je vstupné na konferenciu naozaj nízke.

⇨ Luboš Otto

Doručenie tovaru je súčasťou skúsenosti zákazníka s vašim e-shopom, o tom niet pochýb.

Obchodný riaditeľ DPD SK, zlatého partnera našej konferencie, Ľuboš Otto, vám odprezentuje výsledky prieskumu nákupného správania zákazníkov, ktorý nedávno realizovala DPDgroup.

Jakub Čech⇨ Jakub Čech

Aj vašim cieľom je mať vlastnú značku, ktorú by ľudia milovali a odporúčali ďalej? Máme pre vás dobrú správu, stačí sa riadiť odporúčaniami a skúsenosťami Jakuba Čecha z daren & curtis.

Príďte si po overený recept a vytvorte si svoj #lovebrand aj vy!

Jozef Lukajka⇨ Jozef Lukajka

Ako rozbehnúť e-shop či podnikanie na internete bez zbytočných pokút a sankcií? Stačí poznať vaše základné práva a povinnosti a môžete podnikať bez obáv.

Právny základ pre e-shopy vám predstaví Jozef Lukajka z advokátskej kancelárie Bános.

Martina Kroupová⇨ Martina Kroupová

Ochrana osobných údajov vie majiteľov e-shopov poriadne potrápiť. A to nielen v prípade, že plánujete údaje zákazníkov využiť pre marketingové účely.

A preto sme pozvali aj odborníčku, Martinu Kroupovú, autorku knihy Ako úspešne zvládnuť ochranu osobných údajov.

predaj lístkov na konferenciu esko2017

 

Kompletný prehľad spíkrov a ich tém nájdete aj na esko2017.sk. Tešíme sa na vás 22. septembra 2017 :).

avatar
Autor: BiznisWeb.sk Spolu s našimi klientmi vyvíjame redakčný systém (CMS) FLOX pre tvorbu e-shopu a webstránok. Svoj prvý e-shop či webstránku si u nás vytvoríte rýchlo a jednoducho aj bez programátora a grafika. Bez problémov k nám premigrujete i svoj zabehnutý e-shop. Vyskúšajte si zadarmo, ako to u nás funguje.

Stiahnite si aktualizovaný e-book o podnikaní na internete

Ako a v čom začať podnikať