Blog o podnikaní na internete
Poradca úspešného podnikateľa

⇨ Program konferencie esko2017 ⇦

Dobrý deň :),

ešte stále váhate, či prísť na konferenciu esko2017 22. septembra 2017 do Trenčína?

Podnikatelia, ktorí si svoje e-shopy a webstránky vytvorili v BiznisWebe, rovnako ako vy, tento event jednoznačne uvítali.

Z ich reakcií vyberáme:

ohlasy na konferenciu esko2017

Marián Ďurmek z liliana.sk

Prečo sa oplatí prísť na konferenciu esko2017?

  • Jedinečná skladba spíkrov z rôznych oblastí podnikania má čo ponúknuť ako začínajúcim, tak aj skúseným e-shopárom. Inšpirácie a tipy od popredných slovenských profíkov využijete nielen v príprave na vianočnú sezónu 2017.
  • Vďaka dotácii od organizátora a zlatého partnera, DPD SKje cena vstupenky naozaj nízka, v porovnaní s inými e-commerce konferenciami.
  • Všetky aktuálne informácie zo sveta online marketingu získate v priebehu 1 dňa.
  • Networking počas obeda je skvelou možnosťou na nadviazanie spolupráce a získanie nových obchodných partnerov.
  • Nesmieme zabudnúť ani na catering od freshsnack.sk, ktorých poznáte vďaka automatom so zdravou desiatou, či chutné menu od známeho šéfkuchára Jána Dudu.
  • A v neposlednom rade sa konečne spoznáme osobne :).

Program konferencie a časový harmonogram prednášok:

Jakub Gombár, Visibility1. Jakub Gombár – Ako presne merať a vyhodnocovat reklamné kampane

Hneď o 9:00 sa dozvieme, ako z obyčajných čísel vedia vo Visibility vyčítať úspešnosť vašich reklamných kampaní. Veríme, že presná a správna analytika má vo vašej marketingovej stratégií stabilné miesto. A práve to je kľúč k vášmu úspechu pri podnikaní na internete.

 

Peter Polakovič2. Peter Polakovič – Ako na podnikanie na internete

9:50 vám náš Peťo odprezentuje možnosti dosiahnutia stanovených cieľov podnikania, nástrahy, ktoré na vás číhajú najmä v začiatkoch. Zodpovie vám najčastejšie otázky o podnikaní na internete a ponúkne tipy, ako získať spokojných zákazníkov, ktorí sú tým najefektívnejším predajným kanálom.

 

Daniela Mudráková3. Daniela Mudráková – Ako na trefné predajné texty

10:35 sa naučíme, ako informácie o vašich produktoch, službách a samotných zákazníkoch využiť vo vašich textoch na webe či blogu. Najlepší marketéri ste predsa vy sami. Aj umeniu obsahového marketingu sa dokážete naučiť, chce to len vedieť, ako na to.

 

Ľuboš Otto4. Ľuboš Otto – Doručenie tovaru je súčasťou skúsenosti zákazníka s vašim e-shopom

11:25 sa pozrieme na zaujímavé výsledky prieskumu DPDgroup, vďaka ktorým spoznáte nákupné správanie zákazníkov e-shopov zo Slovenska a okolitých krajín. Pomôžu vám vybrať si spoľahlivého dopravcu, ktorý nesklame vás, ani očakávania vašich zákazníkov.

 

Kamil Aujeský5. Kamil Aujeský– Ako zjednodušiť používateľom nákupné rozhodovanie vo vašom e-shope

Po obednej pauze, 13:15, si ukážeme, ako presvedčiť návštevníkov vášho webu či e-shopu o tom, že nákup u vás je tým správnym rozhodnutím.

 

Jozef Lukajka6. Jozef Lukajka – Právny základ pre e-shopy

13:50 prichádza na rad základný legislatívny prehľad z obchodného práva. Chcete predsa podnikať s čistým svedomím, bez pokút a zbytočných súdnych ťahaníc?

 

Jakub Čech7. Jakub Čech – Ako z obyčajnej značky vytvoriť lovebrand?

14:35 sa vďaka skúsenostiam darencurtis.sk sa presvedčíte o tom, že značku, ktorú budú všetci milovať, si dokážete vybudovať aj vy sami. Nepotrebujete k tomu ani žiadne financie navyše. Overené tipy sa zídu aj skúseným podnikateľom.

 

Martina Kroupová8. Martina Kroupová – Ochrana osobných údajov v e-shope

A na záver, 15:25, si posvietime na ochranu osobných údajov vašich zákazníkov, ktorá dokáže e-shopárov pekne potrápiť.

 

 

Všetky dôležité informácie o konferencii nájdete na webe esko2017.sk alebo na Facebook evente.

Tešíme sa na vás 22.9.2017,

avatar
Autor: BiznisWeb.sk Spolu s našimi klientmi vyvíjame redakčný systém (CMS) FLOX pre tvorbu e-shopu a webstránok. Svoj prvý e-shop či webstránku si u nás vytvoríte rýchlo a jednoducho aj bez programátora a grafika. Bez problémov k nám premigrujete i svoj zabehnutý e-shop. Vyskúšajte si zadarmo, ako to u nás funguje.

Stiahnite si aktualizovaný e-book o podnikaní na internete

Ako a v čom začať podnikať