Blog o podnikaní na internete
Poradca úspešného podnikateľa

Zoznámte sa s prvými spíkrami konferencie esko2017

Krásny letný deň prajeme :),

prípravy konferencie esko2017 pomaly vrcholia a dnes máme tú česť predstaviť vám 4.spíkra – Jakuba Gombára z Visibility.

Jakub má PPC v malíčku a 22.9.2017 vás naučí:

⇨ Ako presne merať a vyhodnocovať online kampane

Jakub Gombár VisibilityJakub vo Visibility pracuje ako Senior Performance Specialist. Za roky praxe sa utvrdil v tom, že meranie a správne vyhodnocovanie vašich kampaní je kľúčovým faktorom ich úspešnosti. V dátach nájdete naozaj zaujímavé informácie, ktoré vám pomôžu odhaliť nedostatky a prekážky v podnikaní na internete.

Ste zvedaví, ako dokáže Jakub nájsť problém v „obyčajných číslach“? Príďte na konferenciu esko2017 :).

S Jakubom sa na vás tešia aj ďalší spíkri.

 

Kamil AujeskýKamil Aujeský je v online marketingu doma. Okrem Marketing Backstage organizuje aj vlastné eventy a pravidelne prednáša na konferenciách.

Na esko2017 vám ukáže, ako zjednodušiť používateľom nákupné rozhodovanie vo vašom e-shope a niekoľkonásobne tak zvýšiť obrat.

 

Daniela MudrákováDaniela Mudráková miluje slovenčinu a písanie už od školských čias. Ako obchodníčka sa naučila dívať na predaj očami samotných zákazníkov. 22. septembra 2017 v Trenčíne naučí aj vás, ako dokáže správna a zrozumiteľná formulácia vdýchnuť vašim textom život, výraz a emócie.

Vaše predajné texty predsa musia zákazníkov chytiť nielen za srdce, ale aj za peňaženku :).

 

Peter Polakovič, spíker konferencie esko2017

Ako čo najefektívnejšie dosiahnuť stanovené ciele vo vašom podnikaní? Pekný a moderný webdizajn síce zaujme zákazníkov, ale dokáže splniť tento účel?

Na konferencii esko 2017 vám Peťo Polakovič predstaví nevyhnutné analytické aktivity, ktoré e-shopári často podceňujú. A ako bonus si pre vás pripravil zopár tipov od skúsených e-shopárov z BiznisWebu.

 

predaj lístkov na konferenciu esko2017

 

Veríme, že vás prednášky prvých štyroch spíkrov zaujali a 22. septembra 2017 sa vidíme v Trenčíne, na našej prvej spoločnej konferencii nielen pre e-shopárov z BiznisWebu.

Príjemný zvyšok dňa prajeme spolu so ZLATÝM PARTNEROM KONFERENCIE ESKO2017

Zlatý partner konferencie DPD

avatar
Autor: BiznisWeb.sk Spolu s našimi klientmi vyvíjame redakčný systém (CMS) FLOX pre tvorbu e-shopu a webstránok. Svoj prvý e-shop či webstránku si u nás vytvoríte rýchlo a jednoducho aj bez programátora a grafika. Bez problémov k nám premigrujete i svoj zabehnutý e-shop. Vyskúšajte si zadarmo, ako to u nás funguje.

Stiahnite si aktualizovaný e-book o podnikaní na internete

Ako a v čom začať podnikať