Blog o podnikaní na internete
Poradca úspešného podnikateľa

3 júnové novinky vo FLOX 3

Máme pre vás 3 úplne nové a práve finálne dotestované funkcie pre váš e-shop či webstránku vo Flox 3.

Nech sa páči, zoznámte sa:

besteron - online platobná možnosť pre e-shopy1. BESTERON  multi-platobná brána

Najväčšou výhodou Besteronu je okamžité pripísanie platby za objednávku na váš účet. Navyše, okrem online platby kartou umožňuje aj platby priamo prostredníctvom 9 platobných brán. Prečítajte si o výhodách Besteronu viac.

Implementácia Besteronu do vášho e-shopu vo Flox 3 je znovu rýchla a jednoduchá. Potrebujete len prístupové údaje, ktoré získate po registrácii v službe Besteron. Prečítať návod.

2. Priame napojenie e-shopu na dopravcu DHL 

Pohodlné odosielanie dát o objednávkach, objednávka zvozu a tlač štítkov je rovnaké, ako v prípade priameho napojenia na Slovenskú poštuDPDGEIS alebo GLS.

Hlavné výhody priameho napojenia e-shopu na DHL:

  • Rýchla aktivácia – pre získanie prístupových údajov stačí uzavrieť zmluvu s DHL. Po skončení testovacej prevádzky jednoducho prepnete modul do ostrého režimu, vložíte ostré údaje a môžete hneď začať promovať túto novinku svojim zákazníkom.
  • Úspora času – priame napojenie vášho e-shopu na DHL umožňuje objednať zvoz priamo do vášho sídla, skladu alebo pobočky. V rámci čakania na kuriéra si pripravíte štítky, pobalíte a označíte zásielky.
  • Je ZDARMA – ako všetky inovácie, ktoré do FLOX 3 pravidelne pribúdajú, aj priame napojenie e-shopu na dopravcu DHL je pre e-shopárov využívajúcich verzie BIZNIS a PREMIUM, zdarma.

3. Nastavenie práv pre skupiny používateľov

Rôzne skupiny používateľov môžu mať vo vašom e-shope a webstránke rôzne práva. Flox 3 počíta aj so scenárom, že máte viacero administrátorov, ktorým nastavíte rozdielne práva pre jednotlivé stránky, podstránky alebo ich vlastnosti či obsah v jednotlivých blokoch na stránke. Pridelenie práv pre skupiny používateľov sme komplexne spracovali do prehľadného návodu. Všetko zvládnete hravo a správne sami. Len na 1 vec si vás dovolíme upozorniť: nenastavujte v rámci právomocí skupinám používateľov prístup do sekcie KLIENTI. Ľahko by sa mohli stať administrátormi a spôsobiť nemalé problémy. V prípade, že potrebujete s právami pre jednotlivé skupiny používateľov poradiť, neváhajte nás kontaktovať :). Sme tu pre vás.

Veríme, že aj tieto 3 novinky opäť prispeli k vašej spokojnosti s výberom e-shopového riešenia, resp. redakčného systému pre tvorbu webstránky.

Prajeme vám príjemný zvyšok dňa, podpis-sk

avatar
Autor: BiznisWeb.sk Spolu s našimi klientmi vyvíjame redakčný systém (CMS) FLOX pre tvorbu webstránky a e-shopu. Svoj prvý e-shop či webstránku si u nás vytvoríte rýchlo a jednoducho aj bez programátora a grafika. Bez problémov k nám premigrujete i svoj zabehnutý e-shop. Vyskúšajte si, ako to u nás funguje na 30 dní zadarmo.

Diskusia k článku

Všetky dôležité informácie o podnikaní na internete, inšpiratívne príbehy a tipy od úspešných e-shopárov nájdete aj v našom ebooku Ako a v čom začať podnikať

Ako a v čom začať podnikať