Blog o podnikaní na internete
Poradca úspešného podnikateľa

Odberné miesta DEPO už aj vo vašom eshope

odberné miesta DEPO.sk, nová možnosť dopravy v e-shopeAké možnosti dopravy ponúknuť zákazníkom v eshope ?

Systém na tvorbu eshopov BiznisWeb.sk ponúka možnosť napojenia eshopu na dopravcov, Balíkomaty, Zásielkovne, Uloženky … ale napríklad aj na možnosť dopravy DEPO.sk

Sieť 170 odberných miest DEPO.sk po celom Slovensku umožní vašim zákazníkom vyzdvihnúť si svoj balíček vtedy, keď im to vyhovuje a to dokonca aj v menších mestách. Výdajné miesta totiž sídlia v novinových stánkoch spoločnosti Mediaprint Kapa.

V spolupráci s DEPO.sk sme pre vás pripravili uvádzaciu zľavu na zásielky.

Ale, začnime pekne po poriadku, výhodami DEPO.sk 🙂

Výhody DEPO.sk

1. Nižšie náklady

Vďaka DEPO.sk výrazne ušetríte na režijných nákladoch za priestory výdajne, mzdy, energie a poplatky za napojenie eshopu. SMS notifikácie pre zákazníkov sú súčasťou modulu. Poistenie zásielok máte v zmluvnej cene.

2. Komfort

Pre zákazníkov to znamená žiadne prispôsobovanie kuriéroviVýdajné miesta Mediaprint Kapa stále pribúdajú. Zásielka počká na vyzdvihnutie zákazníkom 7 kalendárnych dní.

Skvelé je, že vaše zásielky môžete odovzdať na všetkých 170 výdajných miestach na Slovensku.

3. Reklamácie

Pri preberaní zásielky je zákazník povinný skontrolovať, či je tovar v poriadku. Ak zistí poškodenia, zásielku jednoducho nepreberie. Za škody, príp. stratu zásielky zodpovedá v plnom rozsahu samotné DEPO.sk, preto sa zjednoduší aj celý proces reklamácie.

4. Výhodné ceny

Nech sa páči, porovnajte si ceny zásielok v službe DEPO.sk momentálne v cene 0,83 € pre klientov BiznisWebu. Nárok na zľavu získavate ako klient BiznisWebu automaticky. Pre jej uplatnenie stačí pri vypĺňaní formulára skopírovať do políčka Názov alebo web eshopu hashtag, ktorý nájdete v dnešnom newsletteri :).

 

Ako nastaviť DEPO.sk vo vašom eshope v ?

1. V sekcii NASTAVENIA / ROZŠÍRENÉ MOŽNOSTI DOPRAVY vyberte DEPO, zaškrtnite Aktívne a uložte:

depo.sk - aktivácia možnosti doručenia v eshope

Aktivácia novej možnosti doručenia DEPO.sk v sekcii Rozšírené možnosti dopravy

2. Pridajte DEPO do možností dopravy. V sekcii NASTAVENIA / OBJEDNÁVKY / DORUČENIA vytvorte NOVÝ SPÔSOB DORUČENIA s názvom Depo. Nastavte cenu a podmienky dopravy podľa pripraveného návodu. V kolonke ROZŠÍRENÉ MOŽNOSTI DOPRAVY vyberte Depo a uložte.

depo.sk - aktivácia DEPO.sk v eshope

Ako pridať novú možnosť doručenia DEPO.sk do e-shopu? Nech sa páči, pripravili sme pre vás návod 🙂

Veríme, že so službami DEPO.sk budete spokojní vy aj vaši zákazníci. Myslíme si totiž, že táto novinka na slovenskom trhu vám, vďaka svojim výhodám, pomôže získať ďalších zákazníkov.

Budeme radi, ak sa s nami podelíte o váš názor. Na jeho základe sa môžeme pustiť do priameho napojenia vášho e-shopu vo Flox 3 na API DEPO.sk.

podpis-sk

Ako vytvoriť úspešný eshop, čo predáva?

avatar
Autor: BiznisWeb.sk Spolu s našimi klientmi vyvíjame redakčný systém (CMS) FLOX pre tvorbu webstránky a e-shopu. Svoj prvý e-shop či webstránku si u nás vytvoríte rýchlo a jednoducho aj bez programátora a grafika. Bez problémov k nám premigrujete i svoj zabehnutý e-shop. Vyskúšajte si, ako to u nás funguje na 30 dní zadarmo.

Diskusia k článku

Všetky dôležité informácie o podnikaní na internete, inšpiratívne príbehy a tipy od úspešných e-shopárov nájdete aj v našom ebooku Ako a v čom začať podnikať

Ako a v čom začať podnikať