Blog o podnikaní na internete
Poradca úspešného podnikateľa

PF 2017 a vianočný bonus pre klientov BiznisWebu

Prajeme Vám krásny deň,

ale nám to zase uletelo, však? 🙂

Nákupná horúčka vrcholí a Vy máte znovu kopec práce. Aby ste prichádzajúci rok správne naštartovali a pripravili sa na nápor zákazníkov a návštevnosti, máme pre Vás malý vianočný darček, ako vďaku za dôveru.

V Čechách veľmi obľúbenú ESHOP KNIHU Vám teraz prinášame v spolupráci s Ing. Janom Kaliankom, (má bohaté skúsenosti s e-shopmi a pod palcom aj konferenciu Eshop Summit) úplne ZDARMA.

Stačí v administrácii Vášho e-shopu či webstránky v sekcii Nastavenia – Výhodné ponuky kliknúť na Mám záujem, vyplniť objednávku a bude Vaša:

Eshop Kniha Jan Kalianko

Je nám cťou byť súčasťou Vášho rastu a podnikania na internete. Ďakujeme za Vašu dôveru a priazeň.

Prajeme Vám krásne Vianoce a veľa splnených cieľov v novom roku.

PF 2017 BiznisWeb.sk

 

 

avatar
Autor: BiznisWeb.sk Spolu s našimi klientmi vyvíjame redakčný systém (CMS) FLOX pre tvorbu webstránky a e-shopu. Svoj prvý e-shop či webstránku si u nás vytvoríte rýchlo a jednoducho aj bez programátora a grafika. Bez problémov k nám premigrujete i svoj zabehnutý e-shop. Vyskúšajte si, ako to u nás funguje na 30 dní zadarmo.

Diskusia k článku

Všetky dôležité informácie o podnikaní na internete, inšpiratívne príbehy a tipy od úspešných e-shopárov nájdete aj v našom ebooku Ako a v čom začať podnikať

Ako a v čom začať podnikať