Blog o podnikaní na internete
Poradca úspešného podnikateľa

Už ste začali letné výpredaje? Máme pre vás tip na nové funkcie, ktoré určite využijete

Veríme, že ste si počas letnej dovolenky oddýchli a načerpali množstvo síl.

Veľmi dobre vieme, že vás čaká rušné obdobie, preto by sme vám ho radi uľahčili.

Pripravili sme preto pre vás prehľad funkcií, ktoré budú vašich zákazníkov ešte viac motivovať k nákupu.

Zľavy a výpredaje v e-shope

Zľavy, bonusy, kredity či darčekové certifikáty. To všetko sú skvelé možnosti, ako dať vašim zákazníkom najavo, že si ich vážite.

Váš výpredaj môžete odkomunikovať nielen na sociálnej sieti, ale napríklad aj prostredníctvom newsletteru.

V niektorých e-shop systémoch máte k dispozícii rôzne doplnkové nástroje, ktoré uľahčujú automatizáciu emailových kampaní.

Jedným z nich je napríklad SmartEmailing.

Ušetrí vám kopec času a námahy, stačí len raz nastaviť všetko potrebné. Ani zbieranie e-mailových adries od vašich zákazníkov mu nerobí problém. Ak je napríklad prepojený s vašim e-shopom od BiznisWebu, každý nový email sa do databázy naimportuje automaticky.

Implementácia je naozaj jednoduchá, stačí sa zaregistrovať, vygenerovať si API kľúč a vložiť na potrebné miesto v e-shope.

ukážka implementácie smartemailingu do e-shopu vo Flox 3

ukážka implementácie SmartEmailingu do e-shopu vo Flox 3

 

Aj možnosti platby a dopravy zohrávajú svoju úlohu

Aké platobné brány využívate vo svojom e-shope?

Poznáte napríklad PayU?

Najnovšie sme túto možnosť pridali aj pre našich zákazníkov. Českí klienti ju prijali s nadšením. Klasický príkaz na úhradu vďaka nej pošlete oveľa rýchlejšie, obsahuje totiž predvyplnené údaje.

Prijíma online platby od 10 českých bánk.

No využijú ju aj slovenskí podnikatelia, ktorí svoje podnikanie rozšírili aj do Českej republiky a preferujú platbu v eurách.

Viac informácií nájdete napríklad na našom webe.

Vaši zákazníci určite ocenia, ak svoje produkty z letného výpredaja budú mať k dispozícii čo najskôr. Proces doručenia objednávky vedia urýchliť napr. Zásielkovňa, GLS ParcelShop, Heureka Point, balíkomaty alebo Geis Point.

Prajeme vám veľa nových a spokojných zákazníkov.

podpis-sk

 

avatar
Autor: BiznisWeb.sk Spolu s našimi klientmi vyvíjame redakčný systém (CMS) FLOX pre tvorbu webstránky a e-shopu. Svoj prvý e-shop či webstránku si u nás vytvoríte rýchlo a jednoducho aj bez programátora a grafika. Bez problémov k nám premigrujete i svoj zabehnutý e-shop. Vyskúšajte si, ako to u nás funguje na 30 dní zadarmo.

Diskusia k článku

Všetky dôležité informácie o podnikaní na internete, inšpiratívne príbehy a tipy od úspešných e-shopárov nájdete aj v našom ebooku Ako a v čom začať podnikať

Ako a v čom začať podnikať