Blog o podnikaní na internete
Poradca úspešného podnikateľa

Letný update vo Flox 3 prináša ďalšie skvelé funkcie pre vaše e-shopy i webstránky

Milí naši e-shopári a majitelia webstránok,

ak ste ešte nezačali s prípravami na ďalšiu predajnú sezónu, vedzte, že je najvyšší čas.

Dúfame, že nové funkcie, ktoré s posledným updatom pribudli do vášho e-shopu či webstránky, splnia svoj účel a pomôžu vám osloviť čo najviac nových zákazníkov.

Dnes vám predstavíme len prvé tri z nich, no môžeme vás ubezpečiť, že v rukáve si ešte nejaké tie esá ukrývame :).

Ste zvedaví, aké nové funkcie máte vo svojom webe/e-shope?

Každá novinka, ktorá do Flox 3 pribudne, výrazne pomáha zefektívniť vaše podnikanie na internete, urýchliť spracovanie a expedíciu objednávok a samozrejme aj zlepšiť komunikáciu so zákazníkmi.

1. Dynamický banner

Chystáte letný výpredaj alebo chcete zákazníkov upozorniť na najnovšie kúsky vo Vašom e-shope? Niet lepšej možnosti na upútanie ich pozornosti ako Dynamický banner z produktov. Pusťte sa do práce hoc aj hneď, s našim návodom to zvládnete rýchlo a jednoducho.

dynamický banner z produktov

vyberte si vhodný efekt prelínania v dynamickom banneri z produktov

2. GLS ParcelShop

Nová možnosť vyzdvihnutia zásielky pre všetkých Vašich zákazníkov, ktorí nemajú radi vyčkávanie na kuriéra. Nastavte vo Vašom e-shope sieť výdajných miestGLS pre zásielky a zákazníci si tak pohodlne vyberú pobočku, ktorá im najviac vyhovuje. Viac informácií nájdete aj v návode.

GLS parcelshop

GLS ParcelShop v e-shope – výdajné miesta

3. Bonusový systém

Na základe vašich podnetov sme vylepšili bonusový systém. Odteraz môžete ako bonusový produkt k objednávke pridať aj neaktívny alebo neviditeľný produkt, ktorý sa bežne objednať nedá. Už ste skúšali? Nech sa páči, návod, ako pracovať s bonusovým systémom.

bonusový systém v e-shope

bonusový systém v e-shope

Veríme, že sme vás novými funkciami potešili a opäť vám uľahčili vaše podnikanie.

Prajeme krásny a pohodový zvyšok leta.

podpis-sk

avatar
Autor: BiznisWeb.sk Spolu s našimi klientmi vyvíjame redakčný systém (CMS) FLOX pre tvorbu webstránky a e-shopu. Svoj prvý e-shop či webstránku si u nás vytvoríte rýchlo a jednoducho aj bez programátora a grafika. Bez problémov k nám premigrujete i svoj zabehnutý e-shop. Vyskúšajte si, ako to u nás funguje na 30 dní zadarmo.

Diskusia k článku

Všetky dôležité informácie o podnikaní na internete, inšpiratívne príbehy a tipy od úspešných e-shopárov nájdete aj v našom ebooku Ako a v čom začať podnikať

Ako a v čom začať podnikať