Blog o podnikaní na internete
Poradca úspešného podnikateľa

Jarná sezóna vzdelávania v Pricemania Academy štartuje už 25.2.2016

pricemania academy kickoff 25.2.2016Prvý komplexný vzdelávací program pre ľudí, ktorí podnikajú na internete, Pricemania Academy spúšťa jarný semester.

Otvorenie semestra pod názvom Pricemania Academy Kickoff VII. sa bude konať 25.2.2016 o 18:00 v coworkingovom centre Impact Hub v Bratislave.

Ste zvedaví, aký nadupaný program pre vás organizátori pripravili?

Radi vám ho prezradíme 🙂

Počas 4 prednášok vystúpi až 5 speakrov z oblasti webovej analytiky, SEO a PPC.

  1. Najväčšie SEO chyby e-shopov príde predstaviť Top špecialista z Českej republiky Pavel Ungr – dozviete sa, prečo slovenské eshopy stále opakujú rovnaké chyby v SEO a prichádzajú tak o návštevnosť a samozrejme aj objednávky. Pavel tiež prezradí, ako sa týmto chybám vyhnúť, resp. ponúkne konštruktívne riešenie problémov.
  2. Daniel Zaiček a Tomáš Hanáček z B2B Group ukážu v prednáške Viac dát, lepšie rozhodnutia – ako na rozšírený elektronický obchod v Analytics, ako lepšie využiť dáta zo štatistík vo váš prospech. Poznáte vašich zákazníkov? Viete ako sa pohybujú na webstránke a ktoré produkty potrebujú viac pozornosti? Vďaka Enhanced e-commerce nájdete odpovede.
  3. Český odborník  Jan Tichý vám zasa prezradí odpoveď na otázku, či Skutočne sledujete správne dáta? Dáta z Google Analytics, príp. iných meracích nástrojov sú pre bezproblémový chod vášho biznisu kľúčové. Ste si istí, že ich sledujete správne?
  4. Analytik a PPC expert Vlado Cintula uvedie vo svojej prednáške Ako prepojiť on-line analytiku s off-line predajmi konkrétne príklady, ako riešiť situácie, kedy zákazník robí prieskum online, ale nakupuje offline.

Na záver vás čaká panelová diskusia na tému SEO vs. PPC. Veční konkurenti alebo naopak „parťáci“?, ktorú odmoderuje Michal Král, zakladateľ Pricemania a Pricemania Academy.

Po skončení oficiálnej časti bude priestor na networking, doplnený o chutný a bohatý catering.

Neváhajte, voľných miest rýchlo ubúda 🙂 – ak máte záujem o workshop Pricemania Academy Kickoff VII., vstupenku môžete objednať tu.

Pre všetkých účastníkov je pripravený lákavý darček – leták s časovo obmedzenou 15% zľavou na workshopy z jarného semestra.

Témy worshopov nájdete tu.

Do skorého videnia, priatelia – tešíme sa na vás 🙂

avatar
Autor: BiznisWeb.sk Spolu s našimi klientmi vyvíjame redakčný systém (CMS) FLOX pre tvorbu webstránky a e-shopu. Svoj prvý e-shop či webstránku si u nás vytvoríte rýchlo a jednoducho aj bez programátora a grafika. Bez problémov k nám premigrujete i svoj zabehnutý e-shop. Vyskúšajte si, ako to u nás funguje na 30 dní zadarmo.

Diskusia k článku

Všetky dôležité informácie o podnikaní na internete, inšpiratívne príbehy a tipy od úspešných e-shopárov nájdete aj v našom ebooku Ako a v čom začať podnikať

Ako a v čom začať podnikať