Blog o podnikaní na internete
Poradca úspešného podnikateľa

Keď aj málo znamená veľa – stretnutie s deťmi z tábora na Inoveckej chate

Kto nepotábor pre deti na Inoveckej chatezná Ivana Bulíka, podnikateľa, spisovateľa a majiteľa Inoveckej chaty, môže ľutovať.

Tento človek si už druhý rok našiel čas, peniaze a tím skvelých ľudí, ktorí sa rozhodli nezištne pomôcť deťom zo sociálne slabších rodín a deťom z nadácie Dobrý anjel.

Dobrovoľníci si vzali v práci dovolenku, zamestnanci chaty sa vzdali platu a pripravili deťom skvelý program.

Za 5 dní pre ne spravili viac ako celý náš sociálny systém za niekoľko rokov a deti tak mohli aspoň na chvíľu zabudnúť na smutný osud či boj s nevyliečiteľnou chorobou, ktorá postihla ich alebo členov ich rodín.

Priznám sa, že Ivanova myšlienka zorganizovať tábor pre deti, ktoré doteraz poznali len nie príliš pozitívne stránky života, ma minulý rok ako čerstvú matku poriadne dojala. Z fotogalérie na FB Inoveckej chaty som si bez sĺz v očiach stihla pozrieť možno len 1 jedinú fotografiu.

A preto sme sa tento rok vo firme rozhodli aspoň drobnosťami spestriť deťom život 🙂

Oslovili sme našich klientov, nakúpili darčekové poukážky na detské oblečenie od miniplanet.sk  a školské potreby od ekancelarskepotreby.sk, v kníhkupectve dali prednosť klasickým knihám pred tzv. deštrukčnými, upírskymi a inými denníkmi a vyrazili na cestu.

Za tú chvíľu, čo som mala s deťmi tú česť a videla ich rozžiarené očká a úprimné úsmevy, ktoré sa dokážu tešiť aj z „obyčajného“ USB kľúča a knihy, som teda riadne prehodnotila svoje priority, za to sa chcem deťom veľmi pekne poďakovať 🙂

odovzdavanie-balickov-inovec1(1)

odovzdavanie-balickov-inovec2(1)

20150806_092938

Viac fotografií nájdete na našich FB pages.

Ak by ste sa v budúcnosti rozhodli aj vy prispieť a potešiť deti z ďalších ročníkov tábora, pokojne napíšte nám alebo priamo na Inoveckú chatu.

Okrem Inoveckej chaty je do projektu Dobrého anjela zapojený aj Horský hotel Popradské Pleso, ktorý sa o rodiny stará počas zimy a vianočných sviatkov.

My, v BiznisWeb.sk už máme na budúci ročník inoveckého tábora zopár nápadov a tešíme sa na ich realizáciu 🙂

avatar
Autor: Jana Kvasnicová V BiznisWebe pracujem od r. 2009, začínala som na supporte, kde som mala skvelú príležitosť zoznámiť sa s reálnymi potrebami a otázkami podnikateľov či majiteľov e-shopov a webstránok. A preto sa snažím hľadať také témy, ktoré vám ponúknu užitočné odpovede. Máte iný názor? Budem vďačná za váš feedback - kvasnicova@biznisweb.sk :)

Diskusia k článku

Všetky dôležité informácie o podnikaní na internete, inšpiratívne príbehy a tipy od úspešných e-shopárov nájdete aj v našom ebooku Ako a v čom začať podnikať

Ako a v čom začať podnikať