Blog o podnikaní na internete
Poradca úspešného podnikateľa

Newsletter – 7 aplikácií pre nafotenie skvelých produktových obrázkov

Nezobrazuje sa vám tento newsletter správne? – kliknite sem.

aplikácie pre tvorbu perfektných produktových obrázkov

Minulý rok sme vám na našom blogu o podnikaní na internete predstavili 10 aplikácií na tvorbu produktových fotografií.

A keďže väčšina z majiteľov smartphonov využíva ich potenciál aj v rámci fotografovania, dnes sa zameriame na aplikácie dostupné priamo pre zariadenia s OS Android alebo iOS.

photoshop express aplikácia nielen na tvorbu produktových fotografií1. Photoshop Express – nielen pre všetkých, ktorí obľubujú Adobe Photoshop. Intuitívna aplikácia umožňuje pridať jas, kontrast, odtieň alebo expozíciu v rámci bezplatnej verzie. Ak máte záujem napr. o odstránenie hmlistých oblastí, môžete si priplatiť.

verzia pre iOSverzia pre OS Android

rotary view - aplikácia nielen na tvorbu produktových fotografií2. Ak potrebujete zachytiť 360° rotáciu produktu, vytvoriť interatívne obrázky alebo interaktívne videá, doporučujeme jednoduchú aplikáciu Rotary View, kt. je dostupná v rámci Google Play alebo App Store.

Okrem smartphonu si pripravte prázdnu šálku, kt. nahradí statív.

backgroud eraser - aplikácia nielen na tvorbu produktových fotografií3. Pokiaľ nemáte k dispozícií práve najvhodnejšie pozadie pre fotenie, nevešajte hlavu!

S aplikáciou Background Eraser ho jednoducho odstránite, príp. obrázok ľahko vystrihnete – sťahujte na Google Play alebo v App Store.

camoji - aplikácia na tvorbu animovaných gif obrázkov4. Animované gify sú stále IN.

S aplikáciou Camoji si ich dokážete jednoducho vytvoriť a okamžite ich zdieľať.

Podmienkou je, že vlastníte iPhone.

aviary - photo editor5. Aviary Photo Editor prináša viac ako 100 filtrov a efektov pre post produkciu  verzia pre iOS – verzia pre Android.

Navyše, ak máte free Adobe ID, získavate množstvo výhod, napr. synchronizácia stiahnutých doplnkových služieb a pod.

touchretouch - aplikácia nielen na úpravu produktových fotografií6. TouchRetouch vám pomôže nielen s odstránením nežiadúcich elementov na fotografii. Vďaka tejto šikovnej appke dokážete robiť skvelé koláže, pridávať filtre, textúru do pozadia, zaostriť na vaše produkty, zvýrazniť farby alebo vybrať vhodný fotorámik už za 2,39 €.

verzia pre iOSverzia pre Android

vsco cam - aplikácia na úpravu produktových fotografií7. VSCO Cam

Aplikácia obsahuje klasické nástroje na úpravu fotografií, ale aj napriek tomu ju používatelia označujú za umeleckejšiu ako napr. Instagram.

Pre fanúšikov VSCO produktov existuje aj mikrosieť VSCO Grid.

verzia pre iOSverzia pre Android

Aktuálne novinky o CMS Flox 2.0 nájdete na našich stránkach.

Novinky zo sveta internetového marketingu, SEO, PPC nájdete na našom blogu o podnikaní na internete.

avatar
Autor: BiznisWeb.sk Spolu s našimi klientmi vyvíjame redakčný systém (CMS) FLOX pre tvorbu webstránky a e-shopu. Svoj prvý e-shop či webstránku si u nás vytvoríte rýchlo a jednoducho aj bez programátora a grafika. Bez problémov k nám premigrujete i svoj zabehnutý e-shop. Vyskúšajte si, ako to u nás funguje na 30 dní zadarmo.

Diskusia k článku

Všetky dôležité informácie o podnikaní na internete, inšpiratívne príbehy a tipy od úspešných e-shopárov nájdete aj v našom ebooku Ako a v čom začať podnikať

Ako a v čom začať podnikať