Blog o podnikaní na internete
Poradca úspešného podnikateľa

Newsletter – Ďalšie novinky vo Flox 2.0 – platobný systém 24Pay

Nezobrazuje sa vám tento newsletter správne? – kliknite sem.

Ďalšou novinkou, ktorú priniesol update, o kt. sme vás informovali v minulom newsletteri, je platobná možnosť 24Pay pre slovenských zákazníkov, resp. pre slovenské jazykové verzie web stránky, resp. e-shopu.

Na výber teraz máte z nasledujúcich 9 platobných možností, ktoré vašim zákazníkom môžete ponúknuť:

prehľad platobných systémov v CMS Flox 2.0, platobné možnosti od BiznisWeb.sk

24-pay - nová platobná brána pre web stránky a e-shopy v CMS Flox 2.0Je spoločnosť regulovaná NBS a teda má oprávnenie sprostredkovať transakcie ako prevody z účtov a na účty klientov. Realizácia  transakcií je pre online zákazníkov bezpečná a pre správcov e-shopov flexibilná, nakoľko minimalizuje časové a finančné náklady a zjednodušuje celú správu platobných procesov.

K balíčku MAXIMUM je platobná brána 24-pay grátis, v prípade, že by ste si ju chceli aktivovať k balíčku PROFI, jedná sa o doplnkovú službu s jednorázovou fakturáciou vo výške 199 € bez DPH.

Rozhranie pre správu doplnkovej služby nájdete v administrácii v sekcii NASTAVENIA – PLATOBNÉ BRÁNY – 24 PAY:

24 pay - nová platobná brána pre web stránky a e-shopy vo Flox 2.0

Viac informácií o platforme 24-pay nájdete v našom FAQ.

Aktuálne novinky o CMS Flox 2.0 nájdete na našich stránkach.

Novinky zo sveta internetového marketingu, SEO, PPC nájdete na našom blogu o podnikaní na internete.

avatar
Autor: BiznisWeb.sk Spolu s našimi klientmi vyvíjame redakčný systém (CMS) FLOX pre tvorbu webstránky a e-shopu. Svoj prvý e-shop či webstránku si u nás vytvoríte rýchlo a jednoducho aj bez programátora a grafika. Bez problémov k nám premigrujete i svoj zabehnutý e-shop. Vyskúšajte si, ako to u nás funguje na 30 dní zadarmo.

Diskusia k článku

Všetky dôležité informácie o podnikaní na internete, inšpiratívne príbehy a tipy od úspešných e-shopárov nájdete aj v našom ebooku Ako a v čom začať podnikať

Ako a v čom začať podnikať