Blog o podnikaní na internete
Poradca úspešného podnikateľa

Zahraničné a slovenské špičky na DAILY WEB konferencii v Bratislave!

daily web conference 19.11.2014BiznisWeb.sk sa stal partnerom konferencie Daily Web Conference 2014. Na konferencii môžete stretnúť webdesignérov, web developerov, bezpečnostných špecialistov a dozvedieť sa viac o novinkách a trendoch na rok 2015!

V jeden deň, 19. novembra, sa v priestoroch hotela Saffron zíde špička prednášajúcich nielen zo Slovenska ale aj z Anglicka, Nemecka a Čiech. Program konferencie opäť nesklame a ponúkne účastníkom 4 bloky odborných prednášok od 20 prednášajúcich na témy: Webdesign – použiteľný web; Bezpečnosť webových aplikácií; Praktický marketing webu; E-commerce a CRM.

Na konferencii vystúpia Liz Rutgersson z Periscopix, expertka pre Real-Time Bidding; Tobias Gebauer, Webdesigner, ktorý neustále sleduje najnovšie trendy v dizajne, ďalej Radovan Andrej Grežo /Freelance Creative Director/, Martin Jenča a.k.a Žltý /Creative Director zo štúdia MILK/, Pavol Lupták /certifikovaný a bezpečnostný špecialista z Nethemba/ a mnohí ďalší.

Okrem ukážok útokov na webové aplikácie v praxi a ako sa pred nimi chrániť sa bude taktiež diskutovať o problémoch s nedotestovanými webmi. Pavol Cvik, člen arbitrážnej Rady pre reklamu, ukáže aké sú vzťahy medzi komerčným záujmom prevádzkovateľa stránky či aplikácie a základnými právami jednotlivca. Pokiaľ náhodou neviete ako a uvažujete o vypísaní výberového konania  pre web ešte chvíľku počkajte a vypočujte si najskôr prednášku od Jána Řezáča konzultanta webov na Daily WEB konferencii v 19. novembra.

Viac informácií o programe, ďalších prednášajúcich a možnostiach registrácie si môžete pozrieť na www.informslovakia.sk. Nájdete tu taktiež mená už registrovaných účastníkov konferencie.

avatar
Autor: Peter Polakovič Peter Polakovič je konateľom spoločnosti IRISOFT, s.r.o. a IRISOFT SYSTEMS, s.r.o. Svoje bohaté skúsenosti a znalosti z oblasti tvorby e-shopov a webstránok, internetovej reklamy a správy reklamných kampaní neustále rozširuje. V teame zastáva aj úlohu hlavného zdroja pozitívnej energie, kt. z neho srší aj mimo "prevádzkových hodín" :D Baterky si o.i. dobíja paradoxne štúdiom, manželkou Jankou a 2 synmi.

Diskusia k článku

Všetky dôležité informácie o podnikaní na internete, inšpiratívne príbehy a tipy od úspešných e-shopárov nájdete aj v našom ebooku Ako a v čom začať podnikať

Ako a v čom začať podnikať