Blog o podnikaní na internete
Poradca úspešného podnikateľa

Newsletter – Tipy, ako vylepšiť vaše Facebook stránky

Nezobrazuje sa Vám tento newsletter korektne? – kliknite sem.

ako zvýšiť predaj z e-shopu počas vianočných sviatkov

S príchodom vianočných sviatkov môžete tématicky zladiť aj vašu Facebook stránku,

resp. profily na ďalších sociálnych sieťach.

SocialMediaExaminer ponúka prehľad aplikácií, prostredníctvom ktorých si dokážete „vyšperkovať“ práve Facebook stránky.

1. Heyo

Ponúka 8-dňovú testovaciu verziu zdarma – stačí sa zaregistrovať. Vybrať si môžete z 3 balíčkov a mesačného alebo ročného predplatného. Je založená na drag-and-drop, takže jednotlivé prvy jednoducho presuniete na požadované miesto. Vkladať môžete obrázky, hypertextové odkazy, videá alebo text.

aplikácie na úpravu facebook stránky

2. North Social

Ponúka rôzne aplikácie – napr. tvorbu kupónov.Ak spravujete viacero Facebook pages, jednoducho vyberiete, o ktorú máte záujem a North Social vám navrhne najvhodnejšiu alternatívu.

3. Pagemodo

Prostredníctvom Pagemodo dokážete upraviť nielen vaše Facebook stránky, ale napr. aj váš blog, konktaktný formulár alebo samotný post (ktorý si vďaka novinke dokážete aj naplánovať na zverejnenie).

4. ShortStack

Ponúka účet zdarma, pokiaľ nemáte na vašej Facebook stránke viac ako 2000 fanúšikov.

Vybrať si môžete z rôznych šablón (ku každej šablóne máte ihneď špecifikáciu, čo zahŕňa, resp. nezahŕňa), dokážete usporiadať počet stĺpcov na vašich facebook stránkach.

shortstack

5. Woobox

Woobox umožňuje okrem inovácie grafického designu pridať aj nové taby na vaše Facebook stránky:

Vďaka tejto aplikácii vytvoríte napr. skvelý design pre darčekový certifikát. Nastavenie je obdobné ako pri práci s darčekovým certifikátom v redakčnom systéme Flox 2.0. Dokážete určiť, odkedy-dokedy má kupón platnosť, maximálny počet využití …


Aktuálne novinky o CMS Flox 2.0 nájdete na našich stránkach.

Novinky zo sveta internetového marketingu, SEO, PPC nájdete na našom blogu o podnikaní na internete.

avatar
Autor: BiznisWeb.sk Spolu s našimi klientmi vyvíjame redakčný systém (CMS) FLOX pre tvorbu webstránky a e-shopu. Svoj prvý e-shop či webstránku si u nás vytvoríte rýchlo a jednoducho aj bez programátora a grafika. Bez problémov k nám premigrujete i svoj zabehnutý e-shop. Vyskúšajte si, ako to u nás funguje na 30 dní zadarmo.

Diskusia k článku

Všetky dôležité informácie o podnikaní na internete, inšpiratívne príbehy a tipy od úspešných e-shopárov nájdete aj v našom ebooku Ako a v čom začať podnikať

Ako a v čom začať podnikať